Podsumowanie rundy

Błękitni rundę zakończyli na przedostatnim miejscu w tabeli. Zgromadziliśmy 9 punktów po dwóch wygranych z Orlikiem i Maratonem, oraz trzech remisach z Pogonią Blachownia, Naprzodem Ostrowy i Okszą Łobodno. Były mecze w których nasza drużyna wyglądała dobrze, ale byłe także żenujące, niestety tych drugich było zdecydowanie więcej. Z pracy z drużyną zrezygnował trener Artur Lampa i niestety Błękitni końcówkę sezonu kompletnie odpuścili.

Teraz trzeba przepracować okres zimowy i należycie przygotować się do rundy wiosennej.

16. 12. 2015 w budynku klubowym odbędzie się spotkanie sprawozdawczo - wyborcze na którym wybrany zostanie nowy zarząd ( po dwóch latach kadencji ) i będziemy rozmawiać na temat przyszłości klubu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w środę 16.12 o godzinie 18:00