3 punkty zostają w Libidzy !!

W sobotę 2 kwietnia zagraliśmy mecz z Orłem Kiedrzyn. Każdy kto dodał trzy punkty gościom przed meczem grubo się przeliczył. Drużyna Błękitnych świetnie rozpoczęła spotkanie bo już w 7 minucie po doskonale rozegranym rzucie wolnym i podaniu Sebastiana Pluty sytuację wykorzystał Amadeusz Polak i pokonał golkipera Orła strzałem pod poprzeczkę. W 16 minucie kolejny stały fragment gry. Tym razem rzut rożny krótko rozegrali Gałęziewski z Kamińskim, po strzale tego drugiego piłka odbiła się od obrońcy i wpadła w pole karne, gdzie doskonałym strzałem głową popisał się nasz kapitan Łukasz Psiuk. 2:0 i pewna gra naszej drużyny przez pierwsze 20 minut. W 30 minucie przy starcie do piłki kontuzji doznał nasz napastnik Amadeusz Polak i konieczna była zmiana. Przez kolejne minuty znaczną przewagę osiągnęli goście którzy raz za razem atakowali naszą bramkę, ale brakowało im skuteczności. Niestety nie udało się dotrwać do przerwy z czystym kontem. W 44 minucie rzut wolny dla Orła, wrzutka w pole karne i nieporozumienie w naszych szeregach wykorzystał Kornel Ryś pakując piłkę do siatki z najbliższej odległości. Bramka do szatni i trener musiał odpowiednio zmotywować drużynę przed drugą połową bo niestety ale gra Błękitnych nie wyglądała dobrze w końcówce pierwszej części. Na drugą połowę wyszliśmy odpowiednio zmotywowani i gra wyglądała nieco lepiej, ale to goście prowadzili grę. W 60 minucie świetna akcja Kamińskiego i wrzucenie piłki idealnie na głowę Mateusza Gałęziewskiego, który nie dał szans bramkarzowi z Kiedrzyna. Przy wyniku 3:1 drużyna przyjezdna wyraźnie opadła z sił i nie stworzyła większego zagrożenia.

Dziękujemy kibicom za liczne przybycie i przeciwnikom za mecz bez kartek:)