3 punkty zostają w Libidzy !!

14.05 o godzinie 17:00 zagraliśmy u siebie z Orlikiem Blachownia. Był to pierwszy mecz po podziale na grupy w A klasie. W grupie spadkowej oprócz nas i Orlika grają jeszcze: Maraton Waleńczów i Grom Cykarzew. Mecz z Orlikiem był bardzo dobrym widowiskiem, dużo bramek i ciekawych akcji świadczą o tym, że spotkanie mogło się podobać zgromadzonej publiczności. Orlik zaczął spotkanie z wielkim animuszem czego dowodem była bramka zdobyta w 21 minucie przez Piotra Lamika uderzeniem zza pola karnego. Po straconej bramce drużyna Błękitnych starała się doprowadzić do wyrównania, klilkakrotnie groźnie atakując. Udało się doprowadzić do wyrównania w 34 minucie. Szarżującego na bramkę Polaka sfaulował w polu karnym bramkarz gości i sędzia podyktował jedenastkę którą na gola zamienił Gałęziewski. W 40 minucie do przedłużonej głową piłki przez Polaka wyszedł Rafał Jabłoński i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Orlika. Do przerwy 2:1 dla naszej drużyny i zapowiadały się emocje w drugiej części meczu. Druga połowa to już całkowita dominacja naszej drużyny. Pewna gra w obronie i szybko wyprowadzane akcje ofensywne sprawiły, że drużyna z Blachowni nie wyprowadziła chyba żadnej składnej akcji. Mecz zakończył się wynikiem 6:1, a kolejne gole dołożyli Kamiński, Jabłoński Rafał i Gałęziewski który skompletował hat tricka.

Kolejny mecz w grupie zagramy u siebie z Maratonem Waleńczów w sobotę 21.05.2016 o godzinie 17:00.

Nasi juniorzy podejmowali w niedzielę Olimpię Truskolasy. Kolejny mecz który nasza młodzież mogła wygrać zakończył się remisem. Jeśli po spotkaniu z Ostrowami czuliśmy niedosyt tak po meczu z Olimpią czujemy podwójny ponieważ mogliśmy mieć 6 punktów, a mamy tylko jeden. Mimo wszystko należy się cieszyć z każdego zdobytego punktu dlatego dziękujemy młodzieży za walkę.