Bardzo ważne zwycięstwo!!

W sobotę 09.04.2016 zdobyliśmy w Blachowni bardzo ważne w kontekście utrzymania 3 punkty w meczu z Orlikiem. W pierwszej połowie kibice nie oglądali porywającego widowiska, lepsze wrażenie sprawiała drużyna gospodarzy która kilka razy zagroziła bramce strzeżonej przez Darka Pikułę. Najlepszą szansę na objęcie prowadzenia Orlik zmarnował w około 35 minucie meczu, wtedy to nasz bramkarz sfaulował w polu karnym zawodnika z Blachowni, i sędzia podyktował rzut karny, kapitalną interwencją popisał się Pikuła i do przerwy utrzymał się wynik 0:0. Ostra reprymenda trenera Pluty w przerwie podziałała mobilizująco na naszych zawodników i w drugiej połowie oglądaliśmy zdecydowanie lepszą drużynę Błękitnych. W 54 minucie dobre zagranie Gałęziewskiego na bramkę zamienił Kamiński. W 68 minucie katastrofalny błąd w obronie Michała Bugaja i w konsekwencji rzut karny dla Orlika i żółta kartka. Pewny strzał zawodnika gospodarzy z rzutu karnego doprowadza do remisu. W 86 minucie Bugaj zagrywa piłkę do Gałęziewskiego i ten w sytuacji sam na sam  strzela bramkę na wagę 3 punktów. Mecz był rozgrywany w bardzo trudnych warunkach, padający cały czas deszcz i grząskie boisko nie ułatwiały zadania obu drużynom. Mecz walki zakończony szczęśliwie naszym zwycięstwem. Dziękujemy zawodnikom z Blachowni za dobre zawody i życzymy powodzenia.