Czwarta porażka w sezonie

Niestety czwarta porażka naszej drużyny w tym sezonie i po sześciu kolejkach znajdujemy się na dole tabeli z dwoma punktami. Mecz z Orłem Kiedrzyn przegraliśmy 1:0 bo niestety byliśmy słabsi od gospodarzy. Kiedrzyn stworzył sobie kilka sytuacji strzeleckich z których wykorzystał jedną, Błękitni oddali dwa celne strzały na bramkę które nie sprawiły kompletnie żadnego kłopotu bramkarzowi gospodarzy i to było jedyne zagrożenie z naszej strony. Próbowaliśmy grać na Amadeusza i Mateusza ale bardzo skutecznie obrona Orła wykluczyła ich z gry. Bramkę straciliśmy po stałym fragmencie gry, przez błąd w kryciu. Najlepszego zawodnika Błękitnych w tym meczu bardzo ciężko wybrać, ale chyba najpewniejszym punktem drużyny był bramkarz Dariusz Pikuła który bronił pewnie i kilka razy uchronił naszą drużynę przed stratą bramki.