Mecz treningowy

Rozegraliśmy dzisiaj na bocznym boisku w Kłobucku sparing - trening z drużyną Znicza. Mecz zakończył się wynikiem remisowym: 1:1. Nie sam wynik był jednak ważny, a możliwość zgrania drużyny w troszkę innym ustawieniu, bo nie wszyscy mogli dzisiaj przyjechać. Mogli sobie dzisiaj pograć zmiennicy na kilku pozycjach. W bramce zabrakło Darka Pikuły, ale skutecznie zastąpił go Artur Gałęziewski który zagrał dobre zawody, i w kilku sytuacjach zachował się naprawdę bardzo dobrze, na środku obrony zagrał Michał Bugaj za kontuzjowanego Michała Zawadzkiego, a w ataku widać było brak Daniela Kamińskiego. Obok Amadeusza Polaka zagrał Mateusz Gałęziewski, ale widać, że to nie jego pozycja. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była całkiem niezła, czego nie można powiedzieć o drugiej. W drugiej niektórzy zawodnicy zapomnieli, że piłka nożna to gra zespołowa i że gra się i w ataku i w obronie, czego skutkiem była bramka dla Znicza. Niemniej jednak trener był zadowolony z możliwości rozegrania tego meczu, i chyba z samej gry też, choć chyba mogła wyglądać lepiej. Dziękujemy trenerowi Staśkiewiczowi i zawodnikom Znicza za bardzo dobry mecz treningowy!!!! Zapraszam na trening w piątek o 18:00!!!!!!Zbiórka w klubie o 17:30!