Niestety porażka w Cykarzewie

Do meczu w Cykarzewie, Błękitni przystąpili osłabieni brakiem 6 zawodników. Zabrakło Amadeusza Polaka, Artura Lampy, Daniela Kamińskiego, Dariusza Pikuły, Tomasza Jabłońskiego i Michała Achtelika. Mecz z Cykarzewem rozpoczęliśmy bardzo nerwowo i już w 3 minucie przegrywaliśmy 1:0. Pierwsza połowa to kompromitacja naszej drużyny, bardzo słaba gra w obronie i pomocy sprawiła, że po pierwszej połowie przegrywaliśmy 4:0. W przerwie trener Kłak przesunął Damiana Bugaja na prawą obronę, Kubę Matysiaka na prawą pomoc, a Michała Bugaja do środka i za Adriana Lampę wprowadził Kubę Jabłońskiego. Zmiany te spowodowały, że w drugiej połowie zobaczyliśmy naprawdę solidną i walczącą o każdą piłkę drużynę Błękitnych. Jednak 45 minut nie wystarczyło, żeby zmienić wynik meczu, tym bardziej, że gospodarze dołożyli jeszcze dwie bramki po stałych fragmentach gry, przy których po raz kolejny w tym sezonie nie popisała się nasza obrona, błędy w kryciu i ustawieniu. Trzy bramki strzelił nie zawodzący w tym sezonie Mateusz Gałęziewski, i jedną Michał Bugaj. Najlepszym zawodnikiem w drużynie Błękitnych został Mateusz Gałęziewski. W sobotę 12.09.2015r czeka nas kolejny bardzo trudny mecz ze Zniczem Kłobuck.

Trenujemy w poniedziałek i wtorek o godzinie 18:00. W środę gramy mecz pucharowy ze Skrą Częstochowa o 17:00. W piątek trening o 18:00, i w sobotę mecz ze Zniczem w Libidzy o 17:00.