Niestety porażka z Płomieniem

Niestety przegraliśmy mecz z wiceliderem na własnym boisku 1:2. Do tego meczu przystępowaliśmy osłabieni brakiem kilku zawodników, zabrakło między innymi: Psiuka, Gałęziewskiego, Pikuły, Wrońskiego, Bugaja. Drużyna z Czarnego Lasu postawiła bardzo trudne warunki i już na początku meczu mogła objąć prowadzenie, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał zawodnik Płomienia. W 14 minucie po świetnym dośrodkowaniu Sebastiana Pluty akcję wykończył Daniel Kamiński i było 1:0 dla Błękitnych. Niestety 5 minut poźniej niezawodny Tomasz Stefański strzałem głową doprowadził do wyrównania. W pierwszej połowie drużyna gości przeważała, ale to Błękitni byli bliżej objęcia prowadzenia po strzale Polaka w długi róg bramki, do przerwy wynik jednak nie uległ zmianie. W 53 minucie fatalny błąd w kryciu popełnił Rakus i zawodnik gości w dość szczęśliwych okolicznościach strzelił na 2:1. Mieliśmy kilka okazji na strzelenie wyrównującej bramki, ale sytuacji nie wykorzystali między innymi Pluta i Polak. Mecz przegraliśmy, ale trzeba powiedzieć, że Płomień musiał się sporo napracować żeby wygrać ten mecz. Porażkę drużyny seniorów, wynagrodzili nam nasi juniorzy którzy w niedzielę pokonali na wyjeździe Wartę Zawada 4:1, a w poprzedniej kolejce nie dali szans drużynie Płomienia Borowe.