Okres przygotowawaczy

W okresie przygotowawczym nasza drużyna rozegrała tylko 3 sparingi. Nie wszystkie zaplanowane zostały rozegrane ponieważ pogoda na to nie pozwoliła. Widać po wynikach, że Błękitni pod okiem nowego trenera grają inaczej, a czy lepiej to już zweryfikuje sezon. Wyniki sparingów: Junior Szarlejka 5:5 (Polak 2, Gorczyca 2, Kamiński), Huragan Jezioro 5:2     (Pluta, Polak, Kamiński, Gorczyca, Zawodnik testowany), Sparta Siedlec Duży 2:1 (Gałęziewski 2)

Jeśli chodzi o transfery to do drużyny Błękitnych dołączył Sebastian Pluta, a na wypożyczenie do Znicza Kłobuck odejdzie Damian Bugaj. Wciąż ważą się losy transferu Patryka Gorczycy i zawodnika który może dołączyć do nas z Iskry Mokrzesz.

W sobotę 19.03.2016 o godzinie 16:00 w Libidzy zagramy bardzo ważny mecz o punkty z Gromem Cykarzew. Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!!!!