Orlik rozgromiony!!!

Po sobotnim meczu nareszcie wszyscy mogą mieć powody do zadowolenia, zarówno kibice bo obejrzeli szybki i ciekawy mecz w którym padło 10 goli, ale i trener którego bardzo martwiły ostatnie wyniki zespołu. Błękitni jak nigdy wyszli bardzo skoncentrowani i naładowani od pierwszego gwizdka, wpłynęła na to bardzo ostra i wymowna odprawa przeprowadzona przez trenera. Bardzo dobre zawody rozegrali nasi napastnicy którzy strzelili 5 goli (3 Mateusza Gałęziewskiego i 2 Amadeusza Polaka) po jednej dołożyli Damian Bugaj i Jakub Matysiak, oraz zawodnik gości który strzelił gola samobójczego. Nareszcie Błękitni byli drużyną jaką pamiętamy z poprzedniego sezonu, nieustępliwą i walczącą o każdą piłkę. Dobre zawody rozegrał również wracający po przerwie do naszej bramki Mateusz Czajkowski. Zawodnikiem meczu w Błękitnych został Mateusz Gałęziewski. Miejmy nadzieję, że ten wynik to zapowiedź coraz lepszej gry i powoli będziemy piąć się w górę w ligowej tabeli.