Porażka w derbach!!!

Niestety nie udało się pokonać Znicza Kłobuck w meczu derbowym w Libidzy. Licznie zgromadzeni kibice oglądali bardzo twardo i nieustępliwie grających zawodników Błękitnych i Znicza czego efektem było 5 żółtych kartek i 1 czerwona. Mecz w Libidzy oglądał również Burmistrz Kłobucka Jerzy Zakrzewski który jest ostatnio częstym gościem na meczach Błękitnych. Po raz kolejny o wyniku zadecydowała pierwsza połowa meczu w której Błękitni grali nerwowo i niedokładnie, Znicz przez pierwsze 25 minut przeważał w każdym względzie naszą drużynę, i zdobył 3 bramki po błędach naszej obrony. Robił w bramce co mógł Darek Pikuła, odbił kilka strzałów, ale przy dobitkach gości był już bezradny. Jedyny jasny punkt Błękitnych w tym meczu to Mateusz Gałęziewski który starał się uprzykrzać życie obrońcom z Kłobucka. W 35 minucie meczu Damian Bugaj zagrał piłkę w pole karne Znicza dobiegł do niej Kuba Matysiak i został przewrócony przez bramkarza gości, sędzia podyktował jedenastkę którą na bramkę zamienił Mateusz Gałęziewski, i to wszystko na co było nas stać w pierwszej połowie meczu. Drugie 45 minut to już zdecydowanie lepsza gra Błękitnych, z której jednak nie wynikało nic. W 55 minucie nieporozumienie stopera i bramkarza gości wykorzystał Mateusz Gałęziewski, na boisku zrobiło się bardzo nerwowo, a nad cała sytuacją nie panował niestety sędzia, który pozwolił na bardzo twardą czasami wręcz brutalną grę z obu stron. Najlepszym zawodnikiem Błękitnych w tym meczu po raz kolejny został Mateusz Gałęziewski. Dziękujemy kibicom za liczne przybycie i zapraszamy na kolejny mecz w sobotę w Kiedrzynie z miejscowym Orłem, 19.09.2015 r o godzinie 16:30.

W środę gramy mecz treningowy w Nowej Wsi o 17:30 i trenujemy w piątek o 17:30.