Remis w Ostrowach

Remisem zakończyło się sobotnie spotkanie z Naprzodem Ostrowy. Niestety pojechaliśmy do Ostrów bardzo mocno osłabieni, z różnych przyczyn nie mogli na mecz pojechać: Pikuła, Polak, Psiuk, Gałęziewski, Kamiński, Kosior. Mimo to ci którzy pojechali pokazali, że można powalczyć nawet w bardzo mocno okrojonym składzie. Bardzo ważna wiadomość jest taka, że do drużyny wraca po krótkiej przerwie doświadczony Tomasz Jabłoński który pełnił w tym meczu funkcję kapitana. Meczu nie rozpoczęliśmy dobrze bo już po 10 minutach przegrywaliśmy 2:0, z minuty na minutę grało się jednak coraz lepiej i końcowy rezultat mógł cieszyć. W 24 minucie świetnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Kuba Jabłoński, a w 80 minucie uderzenie z rzutu wolnego Tomasza Jabłońskiego odbił bramkarz gospodarzy przed siebie i piłkę do pustej bramki wbił grający dobre zawody Daniel Wojańczyk. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy ten mecz wygrać, ale również przegrać bo w ostatniej minucie świetną sytuację sam na sam zmarnował zawodnik z Ostrów, warto podkreślić dobre wyjście Mateusza Czajkowskiego. Wynik remisowy na wyjeździe trzeba przyjąć z entuzjazmem, gra drużyny momentami mogła się podobać, i nareszcie Błękitni tworzyli drużynę bo w ostatnim czasie było z tym ciężko. Co ważne nie dostaliśmy w tym meczu żadnej kartki. Miejmy nadzieję, że ten mecz zapowiada lepszy czas i wyniki Błękitnych. Zawodnikiem meczu w naszej drużynie został Dawid Witkowski.

Spotykamy się na treningu we wtorek o 17:15 i w piątek o 17:30 w klubie.