Remis z Naprzodem!!

Niestety nie udało się przedłużyć szans na awans do grupy neutralnej. Po sobotnim meczu i remisie z Naprzodem to drużyna z Ostrów zagra w grupie neutralnej naszym kosztem. Pozostaje mały niesmak bo była szansa na grę w grupie neutralnej. Remis 0:0 po meczu który nie ma wielkiej historii, mało sytuacji bramkowych z obu stron i dość chaotyczna gra sprawiły, że kibice zebrani na obiekcie w Libidzy nieco się nudzili. Szkoda tylko, że w samej końcówce meczu Amadeusz Polak trafił w słupek bo cieszylibyśmy się z trzech punktów, a tak pozostaje nam walka o utrzymanie w grupie spadkowej z Maratonem Waleńczów, Gromem Cykarzew i Orlikiem Blachownia. Na pochwałę zasługuje nasz bramkarz Mateusz Czajkowski który rozegrał z Ostrowami bardzo dobre spotkanie.

Drużyna naszych juniorów pojechała we wtorkowe przedpołudnie do Miedzna na mecz z tamtejszym Gromem. Niestety juniorzy Gromu to świetna drużyna grająca dobrą szybką i kombinacyjną piłkę. W starciu z takim rywalem nasi chłopcy nie mieli większych szans i ulegli drużynie z Miedzna.