Wygrana w Przystajni

27.06.2015 r pojechaliśmy na towarzyski turniej piłkarski organizowany przez klub Płomień Przystajń. W turnieju wzięło udział osiem zespołów. które zostały podzielone na dwie grupy. Błękitni w grupie spotkali się z drużynami: Juniorów Płomienia Przystajń, Realem Przystajń, i Orłem Pawonków. Błękitni wystąpili w następującym składzie: Dawid Grabarczyk (bramkarz), Artur Lampa, Adrian Lampa, Tomasz Jabłoński, Jakub Jabłoński, Michał Zawadzki, Michał Bugaj, Damian Bugaj, Mateusz Gałęziewski, Daniel Kamiński, Amadeusz Polak, Emil Kosior, Maksymilian Bugaj (kierownik drużyny). W pierwszym meczu wygrana z Realem 2:0, drugi mecz wygrana z Juniorami Płomienia 4:0 i trzeci mecz z Orłem Pawonków wygrana 6:0. Z grupy wyszliśmy z pierwszego miejsca bez straconej bramki. W półfinale trafiliśmy na drużynę Invado którą ograliśmy spokojnie 6:1. W finale spotkaliśmy się z gospodarzami turnieju czyli drużyną Płomienia Przystajń prowadzoną przez trenera Władysława Kłaka. Mimo że gospodarze objęli prowadzenie po samobójczym golu Michała Zawadzkiego to w dalszej części meczu Błękitni kompletnie zdominowali mecz wygrywając 6:2. Bramki w finale zdobyli: Polak 3, Artur Lampa, Daniel Kamiński, i Michał Bugaj. Królem strzelców został Amadeusz Polak z 9 golami na koncie, a najlepszym bramkarzem został wybrany golkiper Płomienia mimo że w finale puścił aż 6 goli ( Dawid Grabarczyk puścił tylko trzy bramki w całym turnieju ). Po końcowym gwizdku mogliśmy ponownie zaśpiewać Puchar jest nasz!!!!!!