Wygrana we Wręczycy

Nareszcie!!!!!!Nasza drużyna zdobywa bardzo cenne 3 punkty na piekielnie trudnym terenie. Doskonała gra naszej drużyny, mnóstwo sytuacji bramkowych i 0 żółtych kartek, bardzo cieszą i napawają optymizmem na przyszłość. Najważniejsze w tym meczu jest jednak to, że nareszcie Błękitni byli zespołem i walczyli jeden za drugiego!!!! Co prawda drużyna Sokoła objęła prowadzenie w 10 minucie,ale z każdą następną nasza drużyna stwarzała coraz grozniejsze sytuacje do strzelenia gola. Kolejno szanse marnowali: Kamiński, Polak, Gorczyca. W samej końcówce bramkę do szatni strzelił Polak i na przerwę schodziliśmy z wynikiem remisowym. Zaraz po przerwie świetną akcję przeprowadził Polak i pokonał bramkarza gospodarzy. Mimo wielu szans na zdobycie bramki miedzy innymi strzały: Zawadzkiego. Polaka, Pluty, Gorczycy nie udało się pokonać bramkarza Sokoła po raz trzeci, najważniejsze są jednak 3 punkty!! Warto podkreślić, że dobre zawody po kilkutygodniowej przerwie rozegrał wracający do bramki Dariusz Pikuła, który zadeklarował po meczu, że będzie z nami do końca sezonu. Dziękujemy kibicom i zapraszamy na kolejny mecz ligowy!!!!