Nowy sezon trwa

W nowym sezonie 2016/207 drużyna Błękitnych rozegrała jak do tej pory trzy spotkania. Na inaugurację rozgrywek przegraliśmy w Kłobucku ze Zniczem 3:0 po bardzo słabej grze, liczyliśmy na więcej w meczu ze Zniczem, ale niestety nasi zawodnicy wyszli na ten mecz bez wiary w zwycięstwo. W drugiej kolejce gościliśmy u siebie połączone drużyny Orlika i Pogoni Blachownia i ponownie nasza drużyna nie pokazała się z najlepszej strony. Po dość pechowych dwóch bramkach w końcówce pierwszej połowy, zdołaliśmy odpowiedzieć dopiero w samej końcówce drugiej połowy. Gola strzelił wracający do Błękitnych po kilkumiesięcznej przerwie Adrian Hłond. W trzeciej kolejce Błękitni zmierzyli się z beniaminkiem A klasy Spartą Nowa Wieś. W Nowej Wsi po ciekawym i emocjonującym meczu Błękitni zdobywają 3 punkty. Błękitni  przegrywali po bramce zdobytej po mocno kontrowersyjnym rzucie karnym, jednak bramki Polaka i Gałęziewskiego w 90 minucie sprawiły że trzy punkty pojechały do Libidzy.