Wysoka wygrana na zakończenie sezonu

W ostatnim meczu sezonu wygraliśmy wysoko z Gromem Cykarzew 7:2 przypieczętowując pierwsze miejsce w grupie spadkowej Częstochowskiej A klasy. Cztery bramki w tym meczu strzelił Polak, dwie Gałęziewski i jedną Kamiński. Mecz stał na dobrym poziomie, kibice przy świetnej pogodzie obejrzeli ciekawy mecz obfitujący w bramki i szybkie ciekawe akcje.

Poniżej Klasyfikacja strzelców Grupy Spadkowej A Klasy:

10 goli - Amadeusz Polak (Błękitni)

9 goli - Mateusz Gałęziewski (Błękitni)

4 gole - Rafał Jabłoński (Błękitni), Albert Kasprzyk (Grom)

3 gole - Łukasz Kubik, Marcin Gołda (obaj Grom)

2 gole - Patryk Kuc (Maraton), Daniel Kamiński (Błękitni), Mateusz Kluczniak (Orlik)

1 gol - Grzegorz Łebek, Dawid Kazimierczak, Mariusz Szleper, Jacek Przygoda, Maciej Szymocha, Marcin Kacprzak( wszyscy Maraton), Michał Turek, Konrad Gawron, Mariusz Gębski (wszyscy Grom), Piotr Lamik, Kacper Król, Kamil Pajtaś, Adrian Rakus, Wojciech Kielar, Mateusz Lisek, Robert Drzewiecki, Kamil Nowiszewski (wszyscy Orlik), Dominik Bugaj (Błękitni).